3 Günde 5 Kilo Vermenin Yolu

3 Günde 5 Kilo Vermenin Yolu

Hemen her insan kısa sürede kalıcı kiloları vermeyi istemektedir. Fakat her şeyden önce sağlıklı ve uzun süreli olarak verilecek kiloların sağlığa etkisini anlamaktan geçer. Bir doktor kontrolü ile kilonun doğru bir şekilde incelenmesi sağlanmalıdır.
 
3 günde 5 kilo vermek için her şeyden önce kişinin kendine olan güvenini sağlaması gerekir. Kişinin kendine olan güveni sağladıktan sonra kilo verme sürecine girilmesi dha doğru olacaktır. Çünkü her şeyden önce kişinin kendine olan inancı gereklidir. Üç gün boyunca beş kilo verdiren bir yöntem ile kilo vermek hızlı ve kolaydır. Kahvaltıda bir yumurta, bir dilim kepek ekmeği,7 bir kibrit kutusu büyüklüğünde peynir ve üç adet zeytin yemek gerekir. Öğle yemeğinde ise zeytinyağsız mevsim salata ve 100 gram tavuk eti yenilmelidir. Akşam yemeğinde ise ızgara tavuk 200 gram, bir kase yoğurt ile yenilmelidir.

Öğün aralarında bir adet elma yenilmesi metabolizmayı hızlandırmakla birlikte kilo vermeyi de kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda bol su tüketimi sağlanmalıdır. Bol su metabolizmayı hızlandıracaktır. Gün içinde mutlaka egzersizleri düzenli yapmak gerekir. İki saatlik bir yürüyüşü daima alışkanlık haline getirmeli vücudu yormadan hareketler ile egzersiz yapılmalıdır. Özellikle basen bölgelerindeki yağlanmalar için bol miktarda yürüyüş yapmak son derece önemlidir.

Üç gün içinde beş kilo vermek isteyen kişilerin bol su içerek egzersizleri yapması ve aynı zamanda da bu diyet listesini uygulaması gerekir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz