15 Günde 5 Kilo Verdiren Maydanoz Kürü

15 Günde 5 Kilo Verdiren Maydanoz Kürü

15 günde 5 kilo zayıflamak için, maydanoz kürü oldukça etkili bir yöntemdir. 15 gün boyunca tüketeceğiniz maydanoz kürü, vücutta bulunan zararlı toksinlerin ve ödemin atılmasını sağlamaktadır. 15 günlük maydanoz kürü uygulamasını 1 ay içerisinde yalnızca 1 kez uygulayın. 15 günlük sürecin ardından en az 2 hafta ara vermelisiniz.

Maydanoz, vitamin ve minerallerinin yanında metabolizma ve sindirim hızlandıran bir besindir. Kötü kolesterol ve şeker üzerinde etkili olurken kan dolaşımını da hızlandırarak dokulara daha fazla kan ulaşmasını sağlamaktadır

Maydanoz Limon Kürü

Malzemeler:

  • 15 dal taze maydanoz
  • 1 adet limon
  • 1 su bardağı su

Maydanoz Limon Kürü Tarifi

Maydanoz kürünü hazırlamak oldukça basittir. 16 dal maydanozun kalın saplarını ayırın ve kullanmayın. Maydanozları blendera alın ve üzerine 1 adet limonun suyunu sıkın. Son olarak 1 barda su ekleyerek Blenderdan geçirin ve yeşil bir su haline gelmesini sağlayın.

Hazırladığınız bu maydanoz kürünü sabahları aç karnına tüketin. İçtikten yaklaşık 15-20 dakika sonra kahvaltı yapabilirsiniz.

NOT: Sadece bu kürü içerek kilo vermek mümkün değildir. Beslenmenize dikkat etmeniz şarttır. Bol sıvı tüketmeyi de ihmal etmeyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz